Tanie imprezy sylwestrowe na Śląsku

Śląsk to szczególny obszar naszego kraju. Z jednej strony kojarzy się nam z przemysłem z drugiej Dolny Śląsk to bardzo atrakcyjna turystycznie kraina. Odkrywana na nowo, zainwestowała w to co ma najlepsze i teraz konkuruje z największymi na świecie pod względem pięknych i jednocześnie tajemniczych miejsc wartych odrywania przez każdego turystę. Mieszkańcy tamtejszych regionów mogą się poszczycić pięknem swojej małej ojczyzny, ci którzy jej jeszcze nie znają, powinni poznać i to jak najszybciej. A Śląsk zaprasza również na Sylwestra.

Tak jak w całym kraju i tutaj rozbłysną tysiące fajerwerków a przyjezdni i zamieszkujący śląskie regiony wezmą udział w licznych imprezach i balach uświetniających zakończenie roku. Miasta szczególnie polecane na Sylwestra to Szczyrk, Ustroń, Wisła, Sosnowiec. Ośrodki zajmujące się organizacją zabaw sylwestrowych oferują uroczystą kolację na rozpoczęcie balu. Wśród atrakcji sylwestrowych zaplanowane są kulig Doliną Czarnej Wisełki w Szczyrku. Natomiast wszyscy zgromadzeni na balu będą mogli się bawić przy dźwiękach muzyki granej przed DJ-a lub w klimacie śląskiej biesiady.

Natomiast Sylwester w Ustroniu to znacznie więcej atrakcji w tamtejszych ośrodkach można zażyć prawdziwego wypoczynku w Spa, na basenie w saunie lub jacuzzi. Atrakcji sylwestrowych na Śląsku dla nikogo nie zabraknie- Sylwester westernowy, studencka impreza. Spędzić Sylwestra na Śląsku można także dzięki ofertom sylwestrowym last minute. Pobyt dwudniowy z noclegiem i imprezą do białego rana kosztuje już od 160 zł za osobę, w zależności od atrakcji dodatkowych i samego ośrodka. Także pakiety rodzinne sylwestrowo- noworoczne na Śląsku przedstawiają się bardzo tanio.

Wszyscy zainteresowani mają do wyboru bale sylwestrowe na Jurze, klimatyczne imprezy organizowane w zamku oraz zabawy tematyczne w charakterze kubańskim albo Sylwester z kuligiem i pysznościami prosto z grilla. Śląsk to spora ilość możliwości na Sylwestra także w stylu typowo górskim na stoku i z zabawą pod chmurką. Przystępne ceny, wielość hoteli oraz pensjonatów i ciekawa okolica to jest ot wszystko co pozwoli nam spędzić niezapomnianą noc sylwestrową na Śląsku.